Ochrona lakieru folią bezbarwną

folie ochronne zabezpieczające lakier auta

Folia ochronna na lakier firmy LLumar bezdyskusyjnie chroni lakier. Folia na pewno ochroni i zabezpieczy lampy przed odpryskami, zarysowaniami i plamami. Uszkodzenie powodujemy przez drobne kamienie, warunki atmosferyczne , piasek i sól i żwir . Przede wszystkim duże znaczenie ma posypywanie w zimie naszych dróg . Ochrona lakieru folią ochroni nas przed środkami chemicznymi różnego pochodzenia . Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na codzienną eksploatację pojazdu w różnorodnym terenie , jak również nie właściwe sposoby mycia.

Folia ochronna nie odbarwia się i jest praktycznie niewidoczna dla oka. Z dodatkowych zalet folii jest to że podbija kolor auta a lakier wydaje się bardziej błyszczący .

Zdecydowanie najczęściej oklejamy przednie części samochodu. Niewątpliwie są nimi lampy, zderzaki części maski i błotników oraz miejsca pod klamkami drzwi ,progi drzwi i próg bagażnika

W ofercie posiadamy folie samoregenerujące się pod wpływem temperatury firmy Llumar oraz folie podstawowej ochrony Solar Screen i 3M. Z pewnością polecamy je ze względu na jakość trwałość i gwarancje.

Wnioskując cena oklejania auta i elementów jest ustalana indywidualnie.

Przede wszystkim ze względu na różnorodny zakres prac ustalana jest po dokonaniu pomiaru i ustaleniu szczegółów montażu.

Chcesz wiedzieć więcej ?

 • CO TRZEBA WIEDZIEĆ PRZED MONTAŻEM FOLII ZABEZPIECZAJĄCYCH / OCHRONNYCH ?

  • Auto zdecydowanie powinno być czyste
  • Nie powinno się nakładać wosków i innych powłok na lakier co najmniej miesiąc przed montażem
  • Oklejane elementy folią ochronną muszą być w idealnym stanie lakierniczym, nie jest możliwe oklejanie elementów uszkodzonych, porysowanych i zardzewiałych,
  • My możemy za Ciebie przygotować samochód do oklejania folią w naszym studiu detaillingowym.

 • CENNIK OKLEJANIA FOLIĄ DO ZABEZPIECZENIA LAKIERU PPF

  Cennik oklejania folią do zabezpieczenia lakieru PPF
  cennik jest orientacyjny i nie stanowi oferty handlowej z uwagi na wysoką cenę samej folii mogą występować duże różnice cenowe !

  Oklejanie maski samochoduod 1500 zł
  Oklejanie lakieru pod klamkami drzwiod 50 zł /szt
  Oklejanie słupków drzwiowychod 50 zł /szt
  Oklejanie lamp przednich / tylnichod 350 zł / od 250 zł
  Oklejanie progów drzwiod 80 zł /szt
  Oklajanie poziomej części zderzaka tylniegood 150 zł

  Wszystkie prace związane z ochroną lakieru i ich zakres jest ustalany indywidualnie z klientem i jest konkretnie ustalany do modelu auta, niezbędna jest wcześniejsza wizyta samochodem .

Opinie

Profesjonalne usługi to jedna z zalet Pana prowadzącego ten zakład. Poświęcenie czasu i odpowiedź na każde pytanie to ważna rzecz zwłaszcza dla osób nie orientujących się w temacie oklejania szyb samochodowych. Ceny rynkowe natomiast obsługa na najwyższym poziomie.

- Piotr D

Bardzo polecam, pomimo małego zlecenia zostałem potraktowany profesjonalnie, umówiony szybko termin, usługa wykonana na poczekaniu w ciągu godziny, folia dobrana tak aby pasowała do przyciemnionych wcześniej szyb bocznych wystawiona faktura za usługę bez kombinacji. Faktura bez problemu uznana przez ubezpieczyciela bo był zwrot z oc sprawcy wskutek wcześniejszego rozbicia szyby przez sprawcę, bardzo polecam.

- Michał L

Polecam. Ogromny profesjonalizm, dokładność realizacji. Podoba mi się

- Łukasz L