Przyciemnianie szyb kraków

przyciemnianie szyb kraków

Jeżeli szukasz firmy która wykona najlepiej przyciemnianie szyb w Twoim samochodzie bezsprzecznie i bez wątpienia dobrze trafiłeś!

Przyciemnianie szyb kraków Venaplex oferuje foliowanie szyb samochodowych .

Odbywa się dwoma metodami .

Przyciemnianie szyb Kraków Venaplex oferuje dwie metody oklejania szyb .

Przyciemniamy szyby metodą bezinwazyjną i tradycyjną.

Bezinwazyjna metoda przyciemniania szyb z pewnością w porównaniu do metody tradycyjnej to szybki i bezpieczny montaż. Stosujemy go w większości zleceń.

Tradycyjne usługa ściemniania w Przyciemnianie szyb Kraków jest procesem bardziej dokładnym w przeciwieństwie do bezinwazyjnego który z pewnością jest szybszą metodą od tradycyjnej. Co ważne oklejanie szyb metodą tradycyjną jest procesem czasochłonnym i wymagającym większej wiedzy od instalatora .

Reasumując mamy ponad 18 letnie doświadczenie w przyciemnianiu szyb w Krakowie , zdecydowanie daje nam możliwość wykonywania zleceń dla wielu instytucji oraz organizacji rządowych. Podczas bezinwazyjnego przyciemniania szyb ważnym aspektem jest brak demontażu tapicerki oraz innych części pojazdu, co przyspiesza cały proces instalacji folii.

Oklejanie szyb samochodowych Kraków w wersji tradycyjnej to bez wątpienia częsta konieczność demontażu tapicerki z drzwi pojazdu, z jednej strony bardzo często stosowane z uwagi na najwyższą jakość wykonania.

Nasi montażyści są oczywiście w Przyciemnianie Szyb w autach są do tego przeszkoleni .

W pierwszym i drugim przypadku nie ma to wpływu na gwarancję nowo zakupionych aut w salonie. Opinie klientów który wykonali u nas usługi i są zdecydowanie pełni zadowolenia to dla nas największy wyznacznik. Bezdyskusyjnie to wyznacznik ze to co robimy jest na najwyższym poziomie usługi i jakości materiału. Warto zauważyć że wykonujemy stałe zlecenia dla Policji oraz WP , firm lokalnych ,dealerów. Dla tego nasza firma zdecydowanie jest godna uwagi i zawsze warto nas brać pod uwagę . Z w związku z tym posiadamy stosowne certyfikaty związane z przyciemnianiem szyb samochodowych. Certyfikaty potwierdzające legalność naszej działalności i jakość naszych produktów.

Bezsprzecznie nasi aplikatorzy mogą się pochwalić setkami jak nie tysiącami przyciemnionych aut i szyb .

Dowiedz się więcej o przyciemnianiu szyb kraków venaplex

 • Jakich folii używamy ?

  Do oklejania stosujemy głównie folie metalizowane i folie z dodatkowymi powłokami nano-ceramicznymi. (tylko renomowanych producentów) na rynku są również dostępne folie standartowe. Jakość folii metalizowanych i ceramicznych jest zdecydowanie wyższa od standartowych.

  Folie cechują się dużą wytrzymałością blokadą promieniowania UV nawet 99% ograniczenie przenikającego przez szyby ciepła nawet 50%, zabezpieczają wnętrze pojazdu przed nadmiernym nagrzewaniem się .Jest to fizycznie odczuwalne .a w razie rozbicia folia zatrzymuje rozbite kawałki szkła.


  Wszystkie szyby, nawet tylną, oklejamy z jednego kawałka folii niezależnie od rozmiaru i wypukłości.


  Na folie i montaż udzielamy gwarancji oraz wystawiamy stosowny certyfikat, potwierdzający montaż w naszej firmie. Dzięki temu klient ma pewność, że to co ma naklejone na szyby jest zgodne z prawem i w razie kontroli (stacja diagnostyczna, policja, itd.) ma obowiązek okazać ten dokument.

 • Przyciemnianie szyb cena

  Cennik jest orientacyjny i nie stanowi oferty aby poznać cenę prosimy o kontakt

  TYP SAMOCHODUCENA ORIENTACYJNA
  3 drzwiowyod 400 zł
  Hatchbackod 640 zł
  Sedanod 750 zł
  Kombi/Suvod 680 zł
  Pas przeciwsłoneczny szyby czołowejod 160 zł
  Busy osoboweod 750 zł
 • Usuwanie starej folii

  Koszt usuwania starych foli ustalany jest indywidualnie a uzależniony jest od techniki ,wieku i stanu usuwanej folii

 • Wybór stopnia przyciemnienia

  do dyspozycji Państwa mamy do wyboru 4 stopnie przyciemnienia
  55% – folia jasna ( folia bardzo jasna nieznacznie przyciemniająca szyby )
  65% – jasno -ciemna ( folia delikatnie przyciemniająca wnętrze pojazdu ale dalej widać jego wnętrze)
  80% – folia średniociemna ( folia standartową ,odpowiednik fabrycznego przyciemnienia szyb – minimalnie widać do środka)
  95% – folia bardzo-ciemna ( maksymalnie przyciemnienie szyb ,nic nie widać do środka pojazdu)

 • Jaką folię wybrać ?

  Przy wyborze foli staramy się dopasować do potrzeb i oczekiwań klientów. Efekt końcowy jest ciężki do ukazania dla tego sugerujemy się kierować naszymi realizacjami w galerii.

 • Czas montażu folii przyciemniającej

  Orientacyjny czas montażu to 2-5 godzin w zależności od ilości szyb oraz rodzaju montażu.

  Terminy na ściemnianie szyb trzeba zazwyczaj rezerwować z wyprzedzeniem ,i umawiamy się na konkretną godzine ,jest możliwość zostawienia samochodu dzień wcześniej gdyż dysponujemy parkingiem na terenie prywatnym.

 • Dlaczego przyciemnianie szyb folią ma sens ?

  Zalet dla których montujemy folie jest wiele, oto kilka najbardziej przekonujących:


  • odbicie ciepła słonecznego, przez co auto nie nagrzewa się aż tak bardzo w środku w upalne dni,
  • pewnego rodzaju zabezpieczenie przed złodziejami (zależnie od wyboru folii mniej lub bardziej widać środek, dlatego złodziej ma utrudnione zadanie),
  • w razie wypadku i rozbicia szyby folia w dalszym ciągu trzyma rozbite szkło, którego kawałki nie latają po naszych twarzach czy rękach,
  • klimatyzacja w samochodach jest wydajniejsza z uwagi na mniejsze nagrzewanie się wnętrza, a co za tym idzie mniejsze zużycie paliwa (wg. producentów folii).

  Szanowny Kliencie !
  Oddając w nasze ręce swój samochód możesz liczyć na nasze profesjonalne podejscie i należytą jakość całej usługi .chcesz zarezerwować termin dzwoń! !

 • Przyciemnianie szyb samemu, we własnym zakresie

  Cały proces przyciemniania szyb nie jest prosty. Poza wiedzą, doświadczeniem ,zdolnościami manualnymi jest to czasochłonne zajęcie i wymagające użycia specjalistycznych narzędzi. Narzędzia nie są tanie jak i materiały które trzeba zastosować w całym procesie. Dla przyciemnienia szyb w jednym samochodzie jest to po prostu nieopłacalne. Przy nieumiejętnym oklejeniu auta szyby wyglądają nieestetycznie ,folia bardzo często odchodzi i zdarzają się uszkodzenia mechanizmów podnoszenia szyb oraz uszkodzenia tapicerek i innych elementów wyposażenia samochodu. W przypadku Przyciemniając szyby w naszej firmie uzyskasz pisemną gwarancje oraz zaświadczenie montażu potwierdzającą jego legalność.

 • Certyfikaty i szkolenia

  Posiadamy stosowne certyfikaty potwierdzające legalność naszej działalności i jakość naszych produktów oraz doświadczeni aplikatorzy mogący się pochwalić setkami przyciemnionych pojazdów. Certyfikat przyznany naszej firmie to R43-0493-ISIC jest to indywidualny numer przypisany do naszej firmy i jest umieszczony na każdym certyfikacie który otrzymuje klient po montażu folii. Współpracując z salonami samochodowymi mamy okazje poznawać nowe modele samochodów ich budowę zanim trafią jeszcze do klienta. Nasze ponad 15 letnie doświadczenie i 1000-ce przyciemnionych aut to najlepszy wyznacznik tego że wiemy co robimy ,a opinie klientów jeszcze to potwierdzają .Bardzo często organizujemy szkolenia z przyciemniania szyb dla nowicjuszy w branży lub doszkalające dla osób już ściemniających .

 • Przepisy o przyciemnianiu szyb

  Przepisy mówią jednoznacznie, że nie wolno przyciemniać szyb przednich bocznych. Od siebie dodam, że szyby fabrycznie są już przyciemnione w stopniu około 20 % (wystarczy podłożyć białą kartkę i zobaczyć, że jej kolor jest już inny). Jeśli chodzi o szyby tylne boczne i tylną to mogą być oklejone dowolną atestowaną folią w firmie do tego upoważnionej.

  https://www.gov.pl/web/bip

  Rzeczpospolita Polska
  MINISTERSTWO TRANSPORTU
  I GOSPODARKI MORSKIEJ
  Departament Transportu Samochodowego
  TS 3b 441 13 / 98
  Odpowiadając na ponowne wystąpienie z dnia 09.07.1998r. dotyczące stosowania folii na szybach samochodowych, Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej informuje, że po zasięgnięciu ponownej opinii jednostek badawczych tj. Instytutu Transportu Samochodowego i Instytutu Szkła i Ceramiki Oddział w Krakowie, zweryfikowano interpretacje w tym zakresie. W związku z powyższym Mt i GM przedstawia następującą opinię: Zgodnie z art.66 ust.1 pkt.5 ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym ( Dz.U. Nr 98, poz. 602 z póżn. zm.) pojazd uczestniczący w ruchu ma być tak zbudowany, wyposażony i utrzymany, aby korzystanie z niego zapewniało między innymi dostateczne pole widzenia kierowcy. Mając na uwadze rozporządzenie Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 01.02.1993r. w sprawie warunków technicznych badań


  pojazdów ( Dz.U. z 1996r. Nr 155, poz.772 ) oraz przepisy Regulaminu Nr 46 Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ stanowiące wymagania w zakresie pola widzenia kierowcy, które okre lają dwie strefy wymaganego pola widzenia kierowcy: do przodu od miejsca kierowcy w promieniu 180 stopni, do tyłu w lusterka wsteczne i wymóg wyposażenia pojazdu w lusterko wsteczne po prawej stronie pojazdu, o ile lusterko wewnętrzne nie zapewnia dostatecznej widoczno ci do tyłu, – przepisy Regulaminu Nr 43 EKG ONZ dopuszczające w pojeżdzie oszklenia o przepuszczalno ci wiatła poniżej 70 procent dla szyb innych niż przednie i nie posiadających wpływu na pole widzenia kierowcy.

  Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej wyraża opinię, że nie ma podstaw prawnych zakazujących umieszczania w/w folii na szybach nie posiadających wpływu na omówione powyżej wymagane pole widzenia kierowcy.

Opinie przyciemnianie szyb kraków

Okna oklejone prawidłowo w ustalonym terminie. Z mojej strony brak zastrzeżeń. Polecam. Cena rynkowa. (Translated by Google) Windows properly taped in the set time. There are no objections from me. I would recommend. Market price.

- michał płt

Szybka fachowa robota, profesjonalne podejście do klienta, zero fuszerki - polecam każdemu

- Alco SapeR

Serdecznie polecam, szybko wykonali przyciemnianie szyb w moim autku, doradzili i musze powiedzieć ceny maja konkurencyjne a sprawdzałem w kilku takich punktach w Krakowie i okolicy, polecilem mojemu znajomemu i tez był zadowolony, takie powierzenie usługi w Venaplex to czysta przyjemnośc ! dzieki i bede w przyszłosci pamietał o was

- Tomasz Ner

Galeria przyciemnianie szyb kraków

WIĘCEJ ZDJĘĆ!