Zmiana koloru auta folią

Zmiana koloru

Folie 3M to bezpieczna zmiana koloru auta . Folie które stosujemy to materiał, którym możemy obkleić cały samochód. Wieloletnia praktyka i testowanie nowych folii pozwala nam okleić dowolny element karoserii. Element powstaje z 1 kawałka. Godne uwagi jest to że folie do zmiany koloru po montażu zachowują się podobnie jak lakier. Można je myć i woskować . Do oklejania samochodów zdecydowanie używamy tylko sprawdzone i przetestowane przez nas folie. Przede wszystkim pracujemy na foliach 3M seria 1080 oraz na Oracal Hexis i Arlon.


Niewątpliwie powierzając nam swój samochód możesz być pewny że dopełnimy wszelkich starań jakościowych. Podczas prac kierujemy się przede wszystkim jakością. W związku z tym na to łatwo nam utrzymywać pozytywne oceny klientów na najwyższym poziomie. Dlatego używamy folii tylko czołowych producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzymać jakości i trwałości zlecenia .

Chcesz wiedzieć więcej ?

 • Dlaczego folie ?

  Do precyzyjnego oklejania karoserii stosujemy folie wylewane, mające grubość około 0,05 mm. Dzięki ich grubości i jakości mamy możliwość okleić praktycznie wszystko .Folia ma możliwość rozciągania się nawet do 50% bez utraty struktury i koloru .Łączenie foli na samochodzie są niewidoczne dla oka a precyzja ich docięcia zapobiega odklejaniu się .Na dzień dzisiejszy głównie montujemy folie 3M seri 1080 .Do cięć po lakierze używamy specjalnej żyłki Knifeless która uniemożliwia zarysowanie lakieru i perfekcyjne cięcie.

  Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa udzielamy dwu letniej gwarancji na oklejane przez nas elementy karoserii lub całe auta .

 • Jak przygotować samochód do oklejania ?

  Auto przed oklejaniem powinno być czyste ,sprawą odtłuszczania zajmiemy się sami.Wszystkie rysy wgniecenia itp. jeżeli występują muszą być wcześniej ogarnięte przez lakiernika lub detailera .Niestety wszystkie nierówności bedą widoczne po aplikacji folii.

 • Jak dbać o folię ?

  Folie zbliżone są w utrzymaniu do lakieru samochodowego i należy dbać o nią jak o lakier . Można woskować ,pokryć powłoką ceramiczną i środkami detailingowymi. Drobne ryski można pod polerować lecz należy zachować ostrożność.

 • Oklejanie folią a przepisy

  Od wielu lat nie ma potrzeby zgłaszania gdziekolwiek zmiany koloru auta. Już od dawna nie jest to rejestrowane w urzędach komunikacji i w dowodach rejestracyjnych.

 • Ceny oklejania folią auta/elementów

  Uwaga ! Ceny są orientacyjne i się zmieniają w zależności od specyfiki elementu/auta wybranej folii !

  Rodzaj elementu / autaCena brutto
  Auto 3 drzwiowe (fiat 500)od 5500 zł
  Auto 5 drzwiowe ( toyota Yaris)od 6000 zł
  Auto sedan (bmw f30)od 7000 zł
  Auto kombi (vw passat)od 8500 zł
  Oklejanie dachu /maskaod 1000 zł
  Oklejenie lusterek 1 sztod 180 zł
  Oklejenie słupków B w aucie 3 d /5dod 150 zł / 280zł
  Oklejanie lamp tylnichod 300 zł
  Oklejanie lamp przednichod 550 zł
 • Ile trwa oklejanie auta ?

  Oklejanie całego samochodu z uwagi na precyzje i dokładność w przygotowaniu jak i w oklejaniu auta to około 5-7 dni roboczych.
  Oklejanie dachu /maski /lusterek to zazwyczaj 1 dzień .
  W okresie zimowym konieczne jest pozostawienie auta na 24 h w pomieszczeniu w którym było oklejane auto.

Opinie

Profesjonalna FIRMA godna polecenia.

- F

Polecam firmę . Kolejne auto i kolejna super robota

- Tomasz Turcza

Profesjonalne wykonanie, bardzo sympatyczna obsługa . Miałam okazję korzystać również z innego warsztatu i ten uważam za bezkonkurencyjny. Polecam

- Magdalena